Hana Bartoňková

Hanka je absolventkou oboru sociologie a andragogika se zaměřením na personální management a vzdělávání dospělých na Univerzitě Palackého v Olomouci. Již od dob studií se věnuje vzdělávání (odbornému vzdělávání, vzdělávání dospělých, didaktice a evaluaci ve vzdělávání, designu vzdělávacích aktivit) a HR oblasti (vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, firemní vzdělávání, analýza potřeb, kompetenční modely, facilitace). Věnuje se rovněž lektorské činnosti.

V Moravskoslezském paktu zaměstnanosti působí od roku 2019. Působí mimo jiné v systémovém projektu MPSV „Kompetence 4.0“, který je zaměřen na zkvalitnění odborného výcviku žáků středních odborných škol ve firmě, podílí se na tvorbě výstupů v rámci týmu zaměřeného na odborné vzdělávání a přípravu, spolupracuje na tvorbě evaluačního designu aktivit Moravskoslezského paktu zaměstnanosti a na adaptaci a rozvoji zaměstnanců.

Hana Bartoňková

Expert pro spolupráci škol a firem

+420 606 102 893

hbartonkova@mspakt.cz