ABSOLVENTI ŠKOL PODLE POŽADAVKŮ VAŠÍ FIRMY

Připojte se i vy ke školám a firmám, které duální vzdělání v našem kraji již realizují.

Chcete získat absolventy škol speciálně připravené na konkrétní podmínky vaší firmy? Máte zájem navázat dlouhodobou spolupráci se školami, které nabízí vámi požadované obory nebo jsou zaměřeny tím správným směrem?

Poskytneme vám metodickou a koordinační podporu. Pomůžeme navázat  partnerství se školami s využitím prvků duálního vzdělávání v praxi. Společně s námi se budete podílet na definování odborné přípravy žáků, budoucích zaměstnanců vaší firmy.  Od zapojení do definování koncepce rozvoje školy, přes tvorbu a revizi školních vzdělávacích programů. Až po konkrétní specifikaci praktického vyučování v členění na prostředí firmy a školy. A účasti na závěrečných zkouškách.

Kontaktujte nás a rádi vám předáme podrobnější informace.

Jan Beneš
+420 775 904 384 jbenes@mspakt.cz